KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539190
nr 1553 9190
Göte Halvarsson
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Landskap med Rådjur. Signerad. Olja på duk, 49x78 cm, yttermått inklusive ram: 60x88
Göte Halvarsson, svensk bildkonstnär född 1927.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:15:35
31/7 19:07:47